نهرک گوگل: برترین‌ نرم‌افزارهای اندروید معرفی شدند

کمپانی گوگل به‌تازگی  دسته جدیدی از بازی‌ها و نرم‌افزارها را آماده کرده است و به‌زودی آن را در لیست برتر اندروید قرار خواهد داد. این فهرست در ماه ژوئن به پلی استور معرفی شد و شامل نرم‌افزارهایی بود که کاربری و تجربه کاربر از اندروید را بهبود می‌بخشد. لازم به ذکر است که میزان نصب و فروش برنامه‌ها در اینجا معیار تعیین‌کننده نیست و انتخاب این نرم‌افزارها متمرکز بر طراحی و کاربری آن‌هاست و به‌این‌ترتیب می‌توانید در این لیست شامل نرم‌افزارهایی باشید که دانلود آن‌ها حتی به ۱۰۰ هزار نیز نرسیده است.

نوشته برترین‌ نرم‌افزارهای اندروید معرفی شدند

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.

زمان انتشار:

امروزه هر کاربر دستگاه‌های هوشمند حداقل یک نرم‌افزار ضروری و واجب بر روی دستگاه خود دارد. شما نیز با جستجو در سابقه استفاده از دستگاه هوشمند خود می‌توانید به نرم‌افزاری ضروری که بر روی آن نصب دارید پی ببرید. این نرم‌افزار ضروری هرروزه مورداستفاده قرار می‌گیرد و استفاده از دستگاه هوشمند را بدون آن نمی‌توان تصور کرد. این دسته از نرم‌افزارهای ضروری موضوعات مختلفی را شامل می‌شوند. برخی از آن‌ها ممکن است نرم‌افزارهای مرتبط با بهبود عملکردهایی باشند که هرروزه با آن‌ها سروکار دارید و یا حتی می‌توانند شبکه‌های اجتماعی باشند که برای اتصال به دوستان، همکاران و افراد خانواده از آن‌ها استفاده می‌کنید. حتی این نرم‌افزار ممکن است بازی کامپیوتری ویژه‌ای باشد که ساعت‌ها با آن مشغولید.

بااین‌حال نوع این برنامه تفاوتی ندارد و موضوع آن هرچه که باشد، از دلایلی که موجب علاقه بیش‌ازحد شما به آن نرم‌افزار می‌شود می‌توان از طراحی خوب، باثبات، بهینه‌سازی شده و با رابط کاربری روان و… اشاره کرد.

در همین رابطه نیز کمپانی گوگل به‌تازگی  دسته جدیدی از بازی‌ها و نرم‌افزارها را آماده کرده است و به‌زودی آن را در لیست برتر اندروید قرار خواهد داد. این فهرست در ماه ژوئن به پلی استور معرفی شد و شامل نرم‌افزارهایی بود که کاربری و تجربه کاربر از اندروید را بهبود می‌بخشد. لازم به ذکر است که میزان نصب و فروش برنامه‌ها در اینجا معیار تعیین‌کننده نیست و انتخاب این نرم‌افزارها متمرکز بر طراحی و کاربری آن‌هاست و به‌این‌ترتیب می‌توانید در این لیست شامل نرم‌افزارهایی باشید که دانلود آن‌ها حتی به ۱۰۰ هزار نیز نرسیده است.

این شرایط درباره بازی‌ها نیز صادق است و به‌این‌ترتیب بازی Lords Mobile با ۵۰ میلیون دانلود و نصب در رتبه دوم و بعد از بازی Lumino City با کمتر از ۱۰ هزار دانلود و نصب قرارگرفته است. خوشبختانه توسعه‌دهندگان Lumino City می‌توانند امیدوار باشند که با قرارگیری در رتبه بالای لیست بهترین‌های اندروید در طی چند روز آینده به مرز میلیونی دانلود برسند.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید از اینجا

به فهرست این بازی‌ها و از اینجا

به فهرست برترین‌های نرم‌افزاری گوگل دسترسی داشته باشید.

نوشته برترین‌ نرم‌افزارهای اندروید معرفی شدند

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.

مطلب برترین‌ نرم‌افزارهای اندروید معرفی شدند را در منبع اصلی آن ببینید.


مطالب مشابهی که ممکن است به آن ها علاقمند باشید:

با این نرم‌افزار همزاد خود در آثار هنری را پیدا کنید در

به‌تازگی شرکت گوگل خدمات جدیدی را در قالب نرم‌افزار فرهنگ و هنر خود عرضه کرده است که با کمک آن می‌توانید در میان نقاشی‌ها و آثار هنری برتر موجود در جهان، ببینید که کدام چهره به شما شباهت دارد.

نوشته با این نرم‌افزار همزاد خود در آثار هنری را پیدا کنید

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


پلی استور جدید چه شکلی خواهد بود در

به‌تازگی اخباری درباره تغییرات احتمالی در پلی استور گوگل منتشر شده است که بر اساس آن‌ها پوسته جدید این فروشگاه...

نوشته پلی استور جدید چه شکلی خواهد بود

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


گزینه ۷ میلیارد دلاری گوگل برای کسب ترافیک در

زمانی که شما تلفن جدیدی می‌خرید تا چه حد به نرم‌افزارهای از پیش نصب‌شده بر روی آن توجه می‌کنید؟ مسلماً...

نوشته گزینه ۷ میلیارد دلاری گوگل برای کسب ترافیک

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


ابزار تبدیل رنگ RGB به Hex به موتور جستجوی گوگل اضافه شد در

مدت زمان زیادی‌ست که شرکت گوگل با اضافه کردن امکانات و ابزارهای مختلف به موتور جستجوی محبوب خود (Google Search)، نیاز بسیاری از کاربران به سایت‌های اضافی را برطرف کرده است. به عنوان مثال کاربران می‌توانند با جستجو کردن عباراتی … Readmore


ساعت‌های هوشمند گوگل در اوایل سال ۲۰۱۷ عرضه خواهند شد در

به نظر می‌رسد که مدیران گوگل با سرعتی مهار نشدنی در نظر دارند وجه شرکت خود را از یک تولید کننده و ارائه دهنده خدمات اینترنتی و صرفا نرم افزاری، به یک تولید کننده سخت افزار رده اول جهانی تغییر … Readmore


تغییرات جدید گوگل برای بهبود جستجوی موبایلی ! در

شاید شما هم متوجه شده باشید که اخیرا نتایج جستجوی موبایلی با گذشته تغییراتی داشته است. از جمله این تغییرات می توان به تفاوت نتایج جستجوی موبایلی با نتایج جستجو در کامپیوتر اشاره کرد. در راستای گسترش و بهبود خدمات … Readmore