نهرک اینستاگرام: امکان اشتراک استوری‌های اینستاگرام در واتس اپ

تلاش‌های فیس‌بوک درزمینهٔ انتقال و ترویج این فرمت در این نرم‌افزار با موفقیت چندانی روبرو نشده است. در حقیقت، این کمپانی هم‌اکنون در تلاش است تا استوری‌های اینستاگرام و واتس اپ را یکپارچه کند و کاربران بتوانند با پست کردن یک استوری در اینستاگرام آن را در بخش استوری‌های واتس اپ نیز نمایش بدهند.

نوشته امکان اشتراک استوری‌های اینستاگرام در واتس اپ

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.

زمان انتشار:

همه گیری و محبوبیت استوری‌های اینستاگرام از زمان معرفی‌شان در ماه مارس سال ۲۰۱۷ میلادی به‌سرعت رشد می‌کند. این ویژگی جدید برخلاف عدم یکپارچگی درست با فیس‌بوک به‌خوبی با اینستاگرام منطبق شده و کاربران بسیار زیادی از آن استقبال کردند. درواقع استوری‌های اینستاگرام هم‌اکنون هم پای خود یعنی نرم‌افزار اسنپ چت را پشت سر گذاشته‌اند و به ۳۰۰ میلیون کاربر فعال در روز رسیده‌اند.

اما تلاش‌های فیس‌بوک درزمینهٔ انتقال و ترویج این فرمت در این نرم‌افزار با موفقیت چندانی روبرو نشده است. در حقیقت، این کمپانی هم‌اکنون در تلاش است تا استوری‌های اینستاگرام و واتس اپ را یکپارچه کند و کاربران بتوانند با پست کردن یک استوری در اینستاگرام آن را در بخش استوری‌های واتس اپ نیز نمایش بدهند. این پروژه هم‌اکنون در کشور برزیل در حال آزمایش است و برخی افراد در این کشور پیامی را درزمینهٔ تست این ویژگی دریافت کرده و می‌توانند استوری‌های خود را در این دو نرم‌افزار باهم یکپارچه کنند.

کاربرانی که به این ویژگی آزمایشی دسترسی دارند می‌توانند استوری‌های اینستاگرام خود را مستقیماً در واتس اپ نیز به اشتراک بگذارند. این استوری را دقیقاً با روش رمزگذاری واتس اپ محافظت‌شده‌اند و در طی ۲۴ ساعت حذف می‌شوند. سخنگوی فیس‌بوک در این رابطه اظهار داشته است که: «ما همیشه راه‌هایی را برای بهبود تجربه اینستاگرام آزمایش می‌کنیم و اشتراک‌گذاری لحظات با افرادی که برای شما مهم‌اند را راحت‌تر می‌کنیم.»

این ویژگی بر اساس توانایی واتس اپ در یکپارچگی‌اش با سایر نرم‌افزارها طراحی‌شده است. کاربران می‌توانند با کلیک بر روی گزینه “Share” یا اشتراک‌گذاری در اینستاگرام و سپس انتخاب گزینه واتس اپ و درنهایت انتخاب گزینه ارسال یا “Send” استوری خود را در هر دو نرم‌افزار به اشتراک بگذارند.

بااین‌حال هنوز سخنی در رابطه بازمان انتشار عمومی این قابلیت جدید مطرح نشده است اما انتظار می‌رود که اشتراک‌گذاری استوری‌ها در این دو نرم‌افزار در طی چند ماه آینده در سایر کشورها نیز در دسترس قرار بگیرد.

نوشته امکان اشتراک استوری‌های اینستاگرام در واتس اپ

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.

مطلب امکان اشتراک استوری‌های اینستاگرام در واتس اپ را در منبع اصلی آن ببینید.


مطالب مشابهی که ممکن است به آن ها علاقمند باشید:

خدمات ویژه واتس اپ برای کسب و کارها در

همان‌طور که می‌دانید نرم‌افزار واتس اپ به‌عنوان محبوب‌ترین پیام‌رسان در سطح جهان مطرح‌شده است و روزانه میلیون‌ها پیام متنی و چندرسانه‌ای در سراسر جهان از طریق این پیام‌رسان منتقل می‌شود. البته متأسفانه این نرم‌افزار برخلاف قابلیت‌های بسیار زیادی که دارد، به دلیل محبوبیت یافتن پیام‌رسان تلگرام در کشور ما موردتوجه کم‌تری قرارگرفته است و به پیام‌رسان دوم تبدیل‌شده است.

نوشته خدمات ویژه واتس اپ برای کسب و کارها

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


باگ اینستاگرام خبر ساز شد در

اینستاگرام به تازگی خبر از یک باگ در API های موجود در این برنامه داد. API بخشی از برنامه است...

نوشته باگ اینستاگرام خبر ساز شد

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


فیسبوک به دنبال خرید واتس اپ است در

فیسبوک به تازگی به دنبال استفاده از کل سیستم های واتس اپ برای استفاده از این برنامه پرطرفدار به عنوان...

نوشته فیسبوک به دنبال خرید واتس اپ است

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


پخش خودکار ویدیوهای اینستاگرام ازاین‌پس بی‌صدا می‌شوند در

برخی از نرم‌افزارهای مرتبط با شبکه‌های اجتماعی از قبیل فیس بوک، توئیتر، اینستاگرام و… پیش‌ازاین درزمینهٔ نحوه پخش خودکار ویدیوهای...

نوشته پخش خودکار ویدیوهای اینستاگرام ازاین‌پس بی‌صدا می‌شوند

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


واتس‌اپ نسخه‌ای دستکاری‌شده از ایموجی‌ها در iOS را عرضه می‌کند در

نرم‌افزار محبوب واتس‌اپ پیش‌ازاین از ایموجی‌های متنوع اپل برای بهبود تجربه چت کاربران خود استفاده کرده بود و در همین...

نوشته واتس‌اپ نسخه‌ای دستکاری‌شده از ایموجی‌ها در iOS را عرضه می‌کند

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.


کشف نرم‌افزار جاسوسی بر روی پیام‌رسان واتس اپ در

به‌تازگی نرم‌افزار جاسوسی بسیار پیشرفته‌ای که برای دزدیدن پیام‌های واتس اپ قربانیان استفاده می‌شد توسط محققان امنیت سایبری کشف شد.

نوشته کشف نرم‌افزار جاسوسی بر روی پیام‌رسان واتس اپ

اولین بار در موبایلستان

پدیدار شد.