نهرک اخبار فناوری اطلاعات: IBM به شرکت هواپیمایی امارات خدمات ابری می‌دهد

متین - شرکت IBM در نظر دارد با ارایه یک راهکار اختصاصی پردازش ابری، دو مرکز داده این خطوط هوایی در شهر دبی را هم به‌روز کند.

زمان انتشار:

IBM به شرکت هواپیمایی امارات خدمات ابری می‌دهدبه گزارش

ایتنا

به نقل از آی‌تی‌پی، بر اساس این قرارداد که دوره زمانی آن 10 سال تعریف شده است، شرکت IBM به صورت روزانه مانیتورینگ و بررسی زیرساخت‌های IT هواپیمایی امارات را برعهده می‌گیرد تا به خطوط پروازی این شرکت امکان دهد آخرین نوآوری‌های استراتژیک از جمله اپلیکیشن‌های سازمانی ارتقاء یافته، محیط انعطاف‌پذیر، سیستم‌های مقیاس بزرگ و کاهش هزینه‌های عملیاتی را در اختیار بگیرند.

شرکت IBM همچنین در نظر دارد مدیریت محیط پشیتبانی از شرکت هواپیمایی امارات را هم عهده‌دار شود و با ارائه یک راهکار اختصاصی پردازش ابری، دو مرکز داده این خطوط هوایی در شهر دبی را هم به‌روز کند.

همچنین گفته شده است که IBM خدمات شبکه‌ای مرکز داده را نیز در اختیار هواپیمایی امارات می‌گذارد تا کارمندان این شرکت بتوانند به محیط مرکزی خدمات IT دسترسی داشته باشند، اپلیکیشن‌های لازم برای دسترسی به سیستم‌های حیاتی از راه دور را مورد استفاده قرار دهند، و در هر ساعت از شبانه‌روز در هر نقطه جغرافیایی از زمین بتوانند خدمات سازمانی هواپیمایی امارات را به کار گیرند.

«نیتان چوپرا» مدیر مرکز خدمات استراتژیک IT هواپیمایی امارات در این خصوص گفت:‌ «کلید اصلی مرکز توسعه فناوری شرکت هواپیمایی امارات این است که زیرساخت‌های داده را به فضای پردازش ابری انتقال می‌دهد و بنابراین ما می‌توانیم ضمن کاهش هزینه‌های خود، سرعت دریافت سرویس‌های مورد نیاز خود را هم بیشتر کنیم. شرکت IBM از قدیمی‌ترین شرکای ما محسوب می‌شود و بسیار خوشحالیم که همکاری‌های خود را با آن بیشتر می‌کنیم.»

مطلب IBM به شرکت هواپیمایی امارات خدمات ابری می‌دهد را در منبع اصلی آن ببینید.


مطالب مشابهی که ممکن است به آن ها علاقمند باشید:

تجهیز کلاهخودهای جنگی به هدست‌های واقعیت مجازی در

متین- اگر چه مایکروسافت هنوز از هدست هولولنز خود به عنوان ابزار جنگی استفاده نکرده است، اما یک شرکت اوکراینی به نام LimpidArmor هولولنز را...


سونی، پلی‌استیشن ۴ را ارتقا داد در

متین- سونی برای دومین بار در سال ۲۰۱۶ در آستانه عرضه نسخه جدید موفق خود، کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ قرار دارد.


تولید آیفون ۷ و ۷ پلاس به رنگ سفید خالص در

متین - پس از طلایی، نقره‌ای، رز گلد، مشکی و مشکی خالص، هم‌اکنون /ایفون 7 سفید را در دست بگیرید.


ترامپ رسما اعلام پیروزی کرد در

متین - با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ و معاونش در گردهم‌آیی جمهوری‌خواهان در نیویورک حاضر شدند و اعلام پیروزی...


شناسایی حفره خطرناک امنیتی جیمیل توسط دانشجوی پاکستانی در

متین- یک دانشجوی هکر پاکستانی موفق به شناسایی آسیب‌پذیری خطرناکی در جیمیل شده که به هر فردی امکان می‌دهد هر حساب کاربری جیمیلی را هک کند.


مرکز فناوری جهان کجاست؟ در

سانتیاگو مرکزی را با نام «چیلیکون ولی» در پایتخت کره جنوبی راه‌اندازی کرده است تا همه شرکت‌های فناوری در آن مستقر شوند تا از آن به‌عنوان...


عرضه محدود ویدئوهای با کیفیت HDR یوتیوب در

متین - با آغاز پشتیبانی یوتیوب از HDR کیفیت ویدئوهای این سایت به میزان چشم‌گیری افزایش یافته است.